Facebook Youtube Instagram

Jak na vrásky kolem očí

Jak na vrásky kolem očí

Kolem očí je nejslabší kůže na těle a vrásky se tu proto tvoří velmi snadno. Všimli jste si někdy, jak většina lidí přivře oči, když se usměje a vytvoří si tím spoustu drobných vějířků? Je to jeden z důvodů, proč někteří vrásky kolem očí omlouvají s tím, že je to přeci důsledek častého smíchu. Něco vám řeknu. Můžete se krásně smát, aniž byste přivírala oči. Vypadá to krásně, když máte s úsměvem hezky otevřené oči. Také u toho budete vypadat mladší a co nejvíc, nebudete si zadělávat na vrásky. Chce to ovšem trochu tréninku a úplným základem, jak se to naučit, je tento cvik.

Jak cvičit: Jako první si kolem očí aplikujte krém, aby pokožka, která je v těchto partiích velmi tenká, zůstala hezky pružná. Ukazováček položte vedle vnějšího koutku oka, prostředníček pod oko. Roztáhněte prsty. Na 5 vteřin přivřete oči a pak na 3 vteřiny povolte. Opakujte 3 až 5krát. Při cvičení tlačte lopatky k sobě a ramena dolů a v klidu dýchejte

Na co pozor: Důležité je, abyste nekrčili čelo a nevytvářeli si tak zbytečně další vrásky. 

Certifikát FACE YOGA METHOD®

24.10.2017
Certifikát FACE YOGA METHOD®

Cviky na obličejové svaly ZDARMA

23.10.2017
Cviky na obličejové svaly ZDARMA

Individuální a online KURZY

23.10.2017
Individuální a online KURZY

10 minut denně

23.10.2017
10 MINUT DENNĚ a vrásky mizí Na obličeji máme přes 60 svalů. Správným cvičením se zbavíte vrásek a získáte pevný, rozzářený obličej.