Facebook Youtube Instagram

Jak na vrásky na krku

 

Jak na vrásky na krku

Tenhle cvik se jmenuje labutí krk. Skvěle funguje na vrásky na krku, bojuje proti povislé čelisti a dvojité bradě. Právě krk a čelist jsou oblasti, na které je estetická medicína krátká a i když máte opečovávaný obličej, tyto partie vás prozradí. Mám pro vás dobrou zprávu – i na těchto místech jsou svaly, které se dají posílit a zformovat. Vím, o čem mluvím. V 36 letech mi začínaly padat tváře a linie čelisti už nebyla tak čistá. Během pár týdnů se mi právě díky tomuto cviku čelist začala vracet do stavu, jak byla dříve. Můžete se o tom přesvědčit na fotkách před a po.

Jak cvičit: Spojte dlaně k sobě, natáhněte ruce před sebe. Ramena tlačte dolů, lopatky k sobě, otevřete hrudník. Podívejte se 45 stupňů nahoru doprava a našpulte rty, jako byste chtěli někoho políbit. V klidu dýchejte, vydržte 5 dechů. Opakujte 2 až 4krát a pak co celé zacvičte na druhou stranu. Pokud se cítíte být v pozici jistá, můžete pootočit ruce v opačném směru, než máte otočenou hlavu. Benefity se tím ještě posílí.

Na co pozor:  Důležité je postavení ramen a hrudníku. Představte si, že vás někdo vytahuje za temeno hlavy nahoru a ruce vám jdou ve směru od hrudníku. Zbytek obličeje, hlavně čelo, musí být uvolněné.

Certifikát FACE YOGA METHOD®

24.10.2017
Certifikát FACE YOGA METHOD®

Cviky na obličejové svaly ZDARMA

23.10.2017
Cviky na obličejové svaly ZDARMA

Individuální a online KURZY

23.10.2017
Individuální a online KURZY

10 minut denně

23.10.2017
10 MINUT DENNĚ a vrásky mizí Na obličeji máme přes 60 svalů. Správným cvičením se zbavíte vrásek a získáte pevný, rozzářený obličej.