Facebook Youtube Instagram

Fotky žen a jejich změny ve tváři

Na fotkách jsou ženy, které cvičí obličejovou jógu 3 až 12 měsíců. První výsledky jsou ale obvykle vidět už po pár týdnech. Pro více fotek mých klientek prosím sledujte můj FB: SimFaceYoga.

Simona, 37 let

I na fotkách bez make upu je krásně vidět, že už po 3 měsících cvičení obličejové jógy se u mě staly změny. Zpevnila se mi čelist a tváře. Mám definovanější linku čelisti. Obočí mám symetričtější.Prohlubeň pod očima a kruhy jsou méně patrné. Zvedly se mi oční víčka. Mám lepší pleť a barvu.

Anna, 44 let

"Po roce cvičení vypadám a cítím se lépe. Jsem více uvolněná a hlavně, mám lepší spojení sama se sebou. Face Yoga mi změnila život a a budu ji praktikovat do konce života." Anna

Handan

Po několika měsících cvičení má Handan vyrýsovanější obličej, symetričtější rty, symetričtější obočí a oči, lepší pleť, zvedlé tváře
a zdravější barvu pleti.

Anna Marie, 56 let

Po několika měsících cvičení Face Yogy má Anna Marie výrazně méně patrné vrásky kolem úst, zvedlé tváře, definovanou linku čelisti, zvedlé koutky ůst a výtazně méně patrné vrásky na čele.

 

Bente

Po 3 měsících cvičení obličejové jógy má Bente celkově zvedlý obličej jako po liftingu.Tváře jsou hezky vytvarované, méně povadlá čelist, méně patrné vrásky na čele. Výrazně lepší vzhed a celkově mladistvější dojem.

Lucie, 58 let

Po roce cvičení Face Yogy má Lucie celkově mladší vzhed. Vrásky na čele méně patrné, též kolem rtů. Symetričtější obličej a lepší pleť.

Julia

Po několika měsících cvičení Face Yogy má Julia zvedlé tváře a čelist. Pevnější kontury obličeje. Lepší pleť a celkově mladší vzhled.

Nezmeškejte květnový FaceBodySoul Retreat v Orlických horách

5.3.2020
Pojeďte s námi načerpat sílu a věnovat se sama sobě do unikátní Usedlosti Hamernice od 25-29.5.2020.

7 pádů Honzy Dědka

17.1.2019
7 pádů Honzy Dědka 11. 12. 2018, Malostranská beseda

Reference

29.12.2018
Reference od klientek

Reference

29.12.2018
Reference od zakladatelky Face Yoga Method