Facebook Youtube Instagram

Kurzy obličejové jógy

Individuální kurz

Hodinová lekce na Praze 2, během které vám sestavím cviky na míru podle vaší tváře, vašich potřeb a přání. Vysvětlím vám principy a souvislosti obličejové jógy. Každý obličej je jedinečný a potřebuje jinou péči. Cviky a pozice vás naučím tak, abyste mohla/mohl bezpečně cvičit doma a neublížila/neublížil si a vrásky si naopak netvořila/netvořil. Vezměte sebou 2 kamarádky a ušetříte.

Cena: pro jednu klientku 900 Kč, pro tři 1500 Kč

Individuální měsíční online kurz

1.    Na začátek – 28 denní online program. Seznámíte se s Face Yogou a naučíte se nejjednodušší a nejefektnější cviky. Rozdíl uvidíte už za pár týdnů!

2.    Čelo bez vrásek – 28 denní online program. Vrásky na čele budou méně patrné a budete vypadat odpočatě. Kromě cviků vás naučím, jak se vyvarovat nechtěným pohybům čela při mluvení. 

3.    Symetrické oči a obočí – 28 denní online program. Budete mít symetričtější oči a obočí, méně povislá víčka a otevřený pohled.

4.    Pevný krk a brada – 28 denní online program. Zpevní se vám krk a vytvaruje čelist, naučím vás také cviky na proti dvojité bradě. Tento program je oblíbený také u mužů.

5.    Celkový lifting obličeje- 28 denní online program při kterém se naučíte zpevnit a přirozeně zvednout celý obličej. Vytvarujete si tváře, zjemníte nosoretní rýhy. Zaměříme se na zvednutí povyslích horních víček a otevřený pohled.

6.    Krásný úsměv- 28 denní online program. Budeme zvedat koutky rtů a posilovat svaly kolem rtů, vyhlazovat vrásky kolem úst. Posílíte rty, aby byly plné a růžové. Naučím vás krásný, sebevědomý úsměv.

7.    Face Yoga v kanceláři- 28 denní online program. Zavolejte mi během pauzy v práci a naučím vás cviky, které můžete provádět v kanceláři, aniž by si toho někdo všiml. Nikdo nepozná, že zrovna posilujete čelo, když píšete dokument.

Individuální měsíční online kurzy probíhají přes Skype nebo FaceTime. Sejdeme se takto online čtyřikrát do měsíce na 30-60 minut a já vás budu postupně učit všechny potřebné cviky. Budeme mít možnost zkontrolovat a upravit cviky, které už doma cvičíte. Chci, abyste si byla jistá, že cviky provádíte správně a naopak si neublížíte. Obličej je velmi delikátní část těla a každý malý pohyb nebo manipulace s ním je znát. Ze zkušenosti vím, že i po individuální lekci je po měsíci nutná korekce. Proto nepoužívám předem nahrané série cviků. Tak, jak budete postupně cvičit, svaly na obličeji se začnou „probouzet“ a vyvstanou nové zkušenosti a poznatky. Budeme se tak moci po týdnu posunout dál. Chci, abyste uspěla a ze zkušenosti vím, že cviky, které jsou pro někoho jednoduché, pro jiného nikoliv. Mohu vám takto pomoci a navést vás, jak cviky provádět tak, aby měly maximální účinek a vy si neublížila. Pokud nepoužíváte video hovor, mohu vám cviky každý týden nahrát, bylo by ovšem dobré se alespoň jednou za měsíc na konci online potkat, abychom měli možnost korekce.

Cena individuálního měsíčního online kurzu je 1800 Kč

Face Yoga workshop pro firmy

Dvouhodinový workshop pro firmy nebo korporace probíhá ve vašem prostředí firmy. V kanceláři trávíme obvykle hodně času, naučím vás, jaké cviky provádět za počítačem aniž by si toho kdokoliv všiml. Nikdo nepozná, že zrovna posilujete rty, když píšete dokument. Zaměříme se na obličejové zlozvyky, které mohou způsobovat stres. Mohu také zahrnout cviky na unavené oči od počítače nebo nonverbální komunikaci a správné držení těla. Počet účastníků není omezen. Obsah a délku mohu upravit dle potřeb firmy.

Cena dvouhodinového workshopu je 5000 Kč

Pro celodenní worshopy v Praze i mimo Prahu prosím sledujte můj Facebook

 

HP

Objednávka kurzu obličejové jógy


Reference

29.12.2018
Reference od klientek

Reference

29.12.2018
Reference od zakladatelky Face Yoga Method

Reference

29.12.2018
Reference od klientek

Reference

29.12.2018
Reference od klientek