Facebook Youtube Instagram

Kurzy obličejové jógy

Individuální lekce

Hodinová lekce na Praze 2, během které vám sestavím cviky na míru podle vaší tváře, vašich potřeb a přání. Vysvětlím vám principy a souvislosti obličejové jógy. Každý obličej je jedinečný a potřebuje jinou péči. Cviky a pozice vás naučím tak, abyste mohla/mohl bezpečně cvičit doma a neublížila/neublížil si a vrásky si naopak netvořila/netvořil. Vezměte sebou 2 kamarádky a ušetříte.

Cena: pro jednu klientku 900 Kč, pro tři 1500 Kč

4 Individuální lekce v průběhu maximálně 9 týdnů

Myslíte to vážně? Já ano) Zamluvte si tedy rovnou 4 lekce za zvýhodněnou cenu. Můžeme tak pracovat v čase, dělat postupně korekce, které jsou potřeba, modifikace k vašemu obličeji a postupně přidávat cviky přímo pro vás. Chci, abyste si byla jistá, že cviky provádíte správně a naopak si neublížíte. Obličej je velmi delikátní část těla a každý milimetr je znát. Ze zkušenosti vím, že i po individuální lekci je po měsíci nutná korekce. Proto nepoužívám předem nahrané série cviků. Tak, jak budete postupně cvičit, svaly na obličeji se začnou „probouzet“ a vyvstanou nové zkušenosti a poznatky. Budeme se tak moci po týdnu až 14ti dnech posunout dál. Chci, abyste uspěla a ze zkušenosti vím, že cviky, které jsou pro někoho jednoduché, pro jiného nikoliv. Mohu vám takto pomoci a navést vás, jak cviky provádět tak, aby měly maximální účinek a vy si neublížila.

Cena: 3000 Kč

Všechny individuální lekce mohou probíhat Face to Face na Praze 2 nebo online Face to Face přes Skype nebo FaceTime.

Na čem všem můžeme pracovat?

 

Čelo bez vrásek – Vrásky na čele budou méně patrné a budete vypadat odpočatě. Kromě cviků vás naučím, jak se vyvarovat nechtěným pohybům čela při mluvení. 

Symetrické oči a obočí –  Budete mít symetričtější oči a obočí, méně povislá víčka a otevřený pohled.

Pevný krk a brada –  Zpevní se vám krk a vytvaruje čelist, naučím vás také cviky na proti dvojité bradě. Tento program je oblíbený také u mužů.

Celkový lifting obličeje- Program při kterém se naučíte zpevnit a přirozeně zvednout celý obličej. Vytvarujete si tváře, zjemníte nosoretní rýhy. Zaměříme se na zvednutí povyslích horních víček a otevřený pohled.

Krásný úsměv- Budeme zvedat koutky rtů a posilovat svaly kolem rtů, vyhlazovat vrásky kolem úst. Posílíte rty, aby byly plné a růžové. Naučím vás krásný, sebevědomý úsměv.

Face Yoga v kanceláři- Zavolejte mi během pauzy v práci a naučím vás cviky, které můžete provádět v kanceláři, aniž by si toho někdo všiml. Nikdo nepozná, že zrovna posilujete čelo, když píšete dokument.

 

Face Yoga workshop pro firmy

Workshop pro firmy nebo korporace probíhá ve vašem prostředí firmy. V kanceláři trávíme obvykle hodně času, naučím vás, jaké cviky provádět za počítačem aniž by si toho kdokoliv všiml. Nikdo nepozná, že zrovna posilujete rty, když píšete dokument. Zaměříme se na obličejové zlozvyky, které mohou způsobovat stres. Mohu také zahrnout cviky na unavené oči od počítače nebo nonverbální komunikaci a správné držení těla. Počet účastníků není omezen. Obsah a délku mohu upravit dle potřeb firmy.

Pro celodenní worshopy v Praze i mimo Prahu prosím sledujte můj Facebook

Yoga retreat 20-24.5. v Usedlosti Hamernice

Pojeďte s námi načerpat energii do Orlických hor. Budeme cvičit dvakrát denně Face Yogu, Vinyasa yoga, Hatha yoga, uvaří nám skvělé vegetariánské jídlo z místních surovin a vy budete mít možnost odpočívat, cvičit a věnovat se sama sobě.
Během lekcí pohlídáme vaše děti!
Rezervace do 20.3. na simona@simyoga.cz
Cena včetně stravy, jógy, workshopů a hlídání dětí je 6900 Kč

HP

Objednávka kurzu obličejové jógy


7 pádů Honzy Dědka

17.1.2019
7 pádů Honzy Dědka 11. 12. 2018, Malostranská beseda

Reference

29.12.2018
Reference od klientek

Reference

29.12.2018
Reference od zakladatelky Face Yoga Method

Reference

29.12.2018
Reference od klientek