Facebook Youtube Instagram

Proč já?

Simona Rydlová Face Yoga Praha simyoga

Cviky na obličejové svaly mi změnily život……

Moje nová tvář, můj nový život

Je mi 37 a mám dvě malé děti. Asi v 35 letech  jsem se dostala do stadia, kdy se na mě začal projevovat čas – na čele a kolem očí se objevily drobné vrásky a koutky mi – byť zatím jen trochu – poklesly dolů. Měla jsem na výběr. Buď to nechat být, anebo si připustit, že doba, kdy se začnu zajímat o laser, botox, výplně a další výdobytky estetické medicíny, je pomalu tady. A v ten moment jsem objevila Face Yogu.

Kurz u Fumiko Takatsu

V tu dobu jsem se už 15 let věnovala józe, meditaci a Ayurvédě. Face Yoga pro mě znamenala přirozený vývoj. Je to tak jednoduchá a geniální metoda, že mě okamžitě nadchla. Po vyzkoušení jsem cvikům na obličej totálně propadla a začala se jim věnovat profesionálně. Absolvovala jsem kurz vedený Fumiko Takatsu, která Face Yoga Method založila, a stala jsem se certifikovanou lektorkou. Mimochodem, Fumiko je ročník 68, ale vypadá tak mladě, že její věk nemáte šanci uhádnout. I mě lidé tipují méně. Mám ráda věci ve svých rukách a tato metoda je skvělý doživotní nástroj, jak vypadat a cítit se skvěle.

Simona Rydlová Face Yoga Praha simyoga face yoga method

Rozvod a jak mi pomohla Face Yoga

Obličejová jóga mi přišla do života, když jsem procházela asi nejtěžším životním obdobím, rozvodem. Byla jsem unavená, frustrovaná a zklamaná. To všechno se na tváři objeví. Díky Face Yoze se mi opět vlila krev do tváře a s tím, jak se měnil můj obličej, jsem se začala měnit i já. Začala jsem se víc usmívat a zvýšilo se mi sebevědomí. A okolí na mě začalo reagovat jinak. Vlídněji, otevřeněji. Tak, jaká jsem byla já.

Váš pocit je nejdůležitější

Celý život jsem obklopená ženami. Od 15 let jsem pracovala a cestovala jako modelka, mám za sebou přes 10 let práce v módních a lifestylových časopisech. Krása je kult, modla a často i nástroj. Přesto se teď cítím líp než ve dvaceti. Nejen, že moje tvář vypadá lépe, jsem otevřenější, veselejší, mám se raději. A to je něco, čeho si cením nejvíce, protože ten pocit je nejdůležitější. Vím to, protože sama jsem se ne vždy cítila krásná. Je to tady, čeká to na vás, stačí to uchopit. Těším se na vás a na vaše krásné tváře.

 

Vaše

Simona Rydlová

P. S. Ráda vás poznám, vaše příběhy mě zajímají. Napište mi mail nebo na Facebook.    

Certifikát FACE YOGA METHOD®

24.10.2017
Certifikát FACE YOGA METHOD®

Cviky na obličejové svaly ZDARMA

23.10.2017
Cviky na obličejové svaly ZDARMA

Individuální a online KURZY

23.10.2017
Individuální a online KURZY

10 minut denně

23.10.2017
10 MINUT DENNĚ a vrásky mizí Na obličeji máme přes 60 svalů. Správným cvičením se zbavíte vrásek a získáte pevný, rozzářený obličej.